sales@volenx.cn

+86-755-28635970

Products Catalog

Контактирајте Беттер

Адреса: Соба 1307, Мансион Ванхуи, Лонгганг друмског, Лонгганг округ, Шенжен, Гуангдонг, Кина (континентални)

ТЕЛ: 86-755-28635970

ФАКС: 86-755-28635970

Е-маил: салес@воленк.цн

Нон Смелл Воод Цхоцолате Бок

Нон Смелл Воод Цхоцолате Бок

1: Величина: 220к220к45мм (висина поклопца све 20мм) 2: Материјал: 12мм МДФ 3: Боја: 199Ц црвена боја и црна боја 4: Линер: Црна боја велвет 5: Додатна опрема: Два невидљива магнета, 6: Дно: црни велвет 7. Заврши: висок сјајни

Ćaskanje sada
  • Istraga